1SFA611930R1240 ABB MA6-1240

1SFA611930R1240
Numri i pjesës:1SFA611930R1240
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611930R1240
Fleta e të dhënave:1SFA611930R1240
Përshkrim:LEGEND PLATE#MA6-1240
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA611930R1240
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA611930R1240 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

2 pos Legend plate with arrows pointing up and down
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA611930R1240 Aksione1SFA611930R1240 Çmimi1SFA611930R1240 Automatizimi Industrial
1SFA611930R1240 Komponentët1SFA611930R1240 InventariFurnizuesi 1SFA611930R1240
Porosit 1SFA611930R1240 Onlinekerkese 1SFA611930R12401SFA611930R1240 Imazhi
{{një foto1SFA611930R1240 PDF1SFA611930R1240 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA611930R1240Bli 1SFA611930R1240Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8949
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA611930R1223
1SFA611930R1223

LEGEND PLATE#MA6-1223

1SFA611930R1222
1SFA611930R1222

LEGEND PLATE#MA6-1222

1SFA611930R1141
1SFA611930R1141

LEGEND PLATE#MA6-1141

1SFA611930R1140
1SFA611930R1140

LEGEND PLATE#MA6-1140

1SFA611930R1101
1SFA611930R1101

LEGEND PLATE#MA6-1101

1SFA611930R1084
1SFA611930R1084

LEGEND PLATE#MA6-1084

1SFA611930R1083
1SFA611930R1083

LEGEND PLATE#MA6-1083

1SFA611930R1082
1SFA611930R1082

LEGEND PLATE#MA6-1082

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top