1SFA611925R3002 ABB MA5-3002

1SFA611925R3002
Numri i pjesës:1SFA611925R3002
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611925R3002
Fleta e të dhënave:1SFA611925R3002
Përshkrim:CABEL GLAND#MA5-3002
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA611925R3002
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA611925R3002 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

MA5-3002 Cabel gland M20
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA611925R3002 Aksione1SFA611925R3002 Çmimi1SFA611925R3002 Automatizimi Industrial
1SFA611925R3002 Komponentët1SFA611925R3002 InventariFurnizuesi 1SFA611925R3002
Porosit 1SFA611925R3002 Onlinekerkese 1SFA611925R30021SFA611925R3002 Imazhi
{{një foto1SFA611925R3002 PDF1SFA611925R3002 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA611925R3002Bli 1SFA611925R3002Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6293
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA611925R3001
1SFA611925R3001

CABEL GLAND#MA5-3001

1SFA611920R8153
1SFA611920R8153

Clear Lockable Shroud

1SFA611920R8152
1SFA611920R8152

Touch Guard#MA-8152

1SFA611920R8149
1SFA611920R8149

MOUNTING TOOL#MA1-8149

1SFA611920R8139
1SFA611920R8139

PLATE HOLDER#MA1-8139

1SFA611920R8138
1SFA611920R8138

PLATE HOLDER#MA1-8138

1SFA611920R8137
1SFA611920R8137

PLATE HOLDER#MA1-8137

1SFA611920R8136
1SFA611920R8136

BLANKING PLUG#MA1-8136

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top