1SFA611621R1092 ABB MLBL-09G

1SFA611621R1092
Numri i pjesës:1SFA611621R1092
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611621R1092
Fleta e të dhënave:1SFA611621R1092
Përshkrim:Green Modular LED block
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA611621R1092
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA611621R1092 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Modular LED block - 415 V AC, integrated LED - Green - Illuminated
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA611621R1092 Aksione1SFA611621R1092 Çmimi1SFA611621R1092 Automatizimi Industrial
1SFA611621R1092 Komponentët1SFA611621R1092 InventariFurnizuesi 1SFA611621R1092
Porosit 1SFA611621R1092 Onlinekerkese 1SFA611621R10921SFA611621R1092 Imazhi
{{një foto1SFA611621R1092 PDF1SFA611621R1092 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA611621R1092Bli 1SFA611621R1092Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8516
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA611621R1091
1SFA611621R1091

Red Modular LED block

1SFA611621R1085
1SFA611621R1085

White Modular LED block

1SFA611621R1084
1SFA611621R1084

Blue Modular LED block

1SFA611621R1083
1SFA611621R1083

Yellow Modular LED block

1SFA611621R1082
1SFA611621R1082

Green Modular LED block

1SFA611621R1081
1SFA611621R1081

Red Modular LED block

1SFA611621R1075
1SFA611621R1075

White Modular LED block

1SFA611621R1074
1SFA611621R1074

Blue Modular LED block

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top