1SFA611610R2011 ABB MCB-11B

1SFA611610R2011
Numri i pjesës:1SFA611610R2011
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611610R2011
Fleta e të dhënave:1SFA611610R2011
Përshkrim:CONTACT BLOCK#MCB-11B
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA611610R2011
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA611610R2011 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Modular contact block
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA611610R2011 Aksione1SFA611610R2011 Çmimi1SFA611610R2011 Automatizimi Industrial
1SFA611610R2011 Komponentët1SFA611610R2011 InventariFurnizuesi 1SFA611610R2011
Porosit 1SFA611610R2011 Onlinekerkese 1SFA611610R20111SFA611610R2011 Imazhi
{{një foto1SFA611610R2011 PDF1SFA611610R2011 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA611610R2011Bli 1SFA611610R2011Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8867
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA611610R2002
1SFA611610R2002

CONTACT BLOCK#MCB-20B

1SFA611610R2001
1SFA611610R2001

CONTACT BLOCK#MCB-10B

1SFA611610R1110
1SFA611610R1110

CONTACT BLOCK#MCB-01G

1SFA611610R1101
1SFA611610R1101

CONTACT BLOCK#MCB-10G

1SFA611610R1020
1SFA611610R1020

CONTACT BLOCK#MCB-02

1SFA611610R1011
1SFA611610R1011

CONTACT BLOCK#MCB-11

1SFA611610R1002
1SFA611610R1002

CONTACT BLOCK#MCB-20

1SFA611605R1130
1SFA611605R1130

CONTACT BLOCK#MCBH-03

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top