1SFA611214R1108 ABB M3SS5-11C

1SFA611214R1108
Numri i pjesës:1SFA611214R1108
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611214R1108
Fleta e të dhënave:1SFA611214R1108
Përshkrim:Clear Modular Selector Switch
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA611214R1108
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SFA611214R1108 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA611214R1108 Aksione1SFA611214R1108 Çmimi1SFA611214R1108 Automatizimi Industrial
1SFA611214R1108 Komponentët1SFA611214R1108 InventariFurnizuesi 1SFA611214R1108
Porosit 1SFA611214R1108 Onlinekerkese 1SFA611214R11081SFA611214R1108 Imazhi
{{një foto1SFA611214R1108 PDF1SFA611214R1108 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA611214R1108Bli 1SFA611214R1108Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10223
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA611214R1102
1SFA611214R1102

Green Modular Selector Switch

1SFA611214R1101
1SFA611214R1101

Red Modular Selector Switch

1SFA611214R1006
1SFA611214R1006

Black Modular Selector Switch

1SFA611213R3108
1SFA611213R3108

Clear Modular Selector Switch

1SFA611213R3101
1SFA611213R3101

Red Modular Selector Switch

1SFA611213R3006
1SFA611213R3006

Black Modular Selector Switch

1SFA611213R2108
1SFA611213R2108

Clear Modular Selector Switch

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top