1SFA611125R2103 ABB MPM2-21Y

1SFA611125R2103
Numri i pjesës:1SFA611125R2103
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SFA611125R2103
Fleta e të dhënave:1SFA611125R2103
Përshkrim:Yellow Modular Mushroom pushbutton
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SFA611125R2103
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SFA611125R2103 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

Modular Mushroom pushbutton - Momentary - Mushroom 60mm - Yellow - Illuminated - Chrome plastic - No contact block
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SFA611125R2103 Aksione1SFA611125R2103 Çmimi1SFA611125R2103 Automatizimi Industrial
1SFA611125R2103 Komponentët1SFA611125R2103 InventariFurnizuesi 1SFA611125R2103
Porosit 1SFA611125R2103 Onlinekerkese 1SFA611125R21031SFA611125R2103 Imazhi
{{një foto1SFA611125R2103 PDF1SFA611125R2103 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SFA611125R2103Bli 1SFA611125R2103Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10024
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SFA611125R2101
1SFA611125R2101

Red Modular Mushroom pushbutton

1SFA611125R2006
1SFA611125R2006

Black Modular Mushroom pushbutton

1SFA611125R1103
1SFA611125R1103

Yellow Modular Mushroom pushbutton

1SFA611125R1101
1SFA611125R1101

Red Modular Mushroom pushbutton

1SFA611125R1006
1SFA611125R1006

Black Modular Mushroom pushbutton

1SFA611125R1003
1SFA611125R1003

Yellow Modular Mushroom pushbutton

1SFA611125R1001
1SFA611125R1001

Red Modular Mushroom pushbutton

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top