1SDA107658R1 ABB XT6H 800 Ekip Dip LSI In600 4p FF UL/CSA

1SDA107658R1
Numri i pjesës:1SDA107658R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA107658R1
Fleta e të dhënave:1SDA107658R1
Përshkrim:XT6H 800 Ekip Dip LSI In600 4p FF UL/CSA
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA107658R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA107658R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX XT6H 800 UL/CSA FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP DIP LSI R 600
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA107658R1 Aksione1SDA107658R1 Çmimi1SDA107658R1 Automatizimi Industrial
1SDA107658R1 Komponentët1SDA107658R1 InventariFurnizuesi 1SDA107658R1
Porosit 1SDA107658R1 Onlinekerkese 1SDA107658R11SDA107658R1 Imazhi
{{një foto1SDA107658R1 PDF1SDA107658R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA107658R1Bli 1SDA107658R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4094
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA107657R1
1SDA107657R1

XT6H 800 Ekip Dip LS/I 600 4p FF UL/CSA

1SDA107656R1
1SDA107656R1

XT6H 800 TMA In=600A 4p F F InN100%In UL

1SDA107655R1
1SDA107655R1

XT6S 800 Ekip Dip LIG In600 4p FF UL/CSA

1SDA107654R1
1SDA107654R1

XT6S 800 Ekip Dip LSIG 600 4p FF UL/CSA

1SDA107653R1
1SDA107653R1

XT6S 800 Ekip Dip LSI In600 4p FF UL/CSA

1SDA107652R1
1SDA107652R1

XT6S 800 Ekip Dip LS/I 600 4p FF UL/CSA

1SDA107651R1
1SDA107651R1

XT6S 800 TMA In=600A 4p F F InN100%In UL

1SDA107650R1
1SDA107650R1

XT6N 800 Ekip Dip LIG In600 4p FF UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top