1SDA103002R1 ABB XT7L 1000 Ekip Dip LSIG In1000A 3p FF UL

1SDA103002R1
Numri i pjesës:1SDA103002R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA103002R1
Fleta e të dhënave:1SDA103002R1
Përshkrim:XT7L 1000 Ekip Dip LSIG In1000A 3p FF UL
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA103002R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA103002R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX T7S 1000 UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP DIP LSIG
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA103002R1 Aksione1SDA103002R1 Çmimi1SDA103002R1 Automatizimi Industrial
1SDA103002R1 Komponentët1SDA103002R1 InventariFurnizuesi 1SDA103002R1
Porosit 1SDA103002R1 Onlinekerkese 1SDA103002R11SDA103002R1 Imazhi
{{një foto1SDA103002R1 PDF1SDA103002R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA103002R1Bli 1SDA103002R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10567
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA103001R1
1SDA103001R1

XT7L 800 Ekip Dip LSIG In=800A 3p F F UL

1SDA103000R1
1SDA103000R1

XT7L 1200 Ekip Dip LSI In1200A 3p F F UL

1SDA102998R1
1SDA102998R1

XT7L 800 Ekip Dip LSI In=800A 3p F F UL

1SDA102997R1
1SDA102997R1

XT7L 1200 Ekip Dip LS/I In1200A 3p FF UL

1SDA102995R1
1SDA102995R1

XT7L 800 Ekip Dip LS/I In=800A 3p F F UL

1SDA102994R1
1SDA102994R1

XT7H 1200 Ekip Dip LIG In1200A 3p FF UL

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top