1SDA102677R1 ABB XT5V-D 400 MCS 4p F F UL/CSA

1SDA102677R1
Numri i pjesës:1SDA102677R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA102677R1
Fleta e të dhënave:1SDA102677R1
Përshkrim:XT5V-D 400 MCS 4p F F UL/CSA
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA102677R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA102677R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

SWITCH-DISCONNECTOR TMAX XT5V-D 400 MCS UL/CSA FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA102677R1 Aksione1SDA102677R1 Çmimi1SDA102677R1 Automatizimi Industrial
1SDA102677R1 Komponentët1SDA102677R1 InventariFurnizuesi 1SDA102677R1
Porosit 1SDA102677R1 Onlinekerkese 1SDA102677R11SDA102677R1 Imazhi
{{një foto1SDA102677R1 PDF1SDA102677R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA102677R1Bli 1SDA102677R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8133
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA102676R1
1SDA102676R1

XT5L-D 600 MCS 4p F F UL/CSA

1SDA102675R1
1SDA102675R1

XT5L-D 400 MCS 4p F F UL/CSA

1SDA102672R1
1SDA102672R1

XT5S-D 600 MCS 4p F F UL/CSA

1SDA102671R1
1SDA102671R1

XT5S-D 400 MCS 4p F F UL/CSA

1SDA102670R1
1SDA102670R1

XT5N-D 600 MCS 4p F F UL/CSA

1SDA102669R1
1SDA102669R1

XT5N-D 400 MCS 4p F F UL/CSA

1SDA102668R1
1SDA102668R1

XT5V-D 600 MCS 3p F F UL/CSA

1SDA102667R1
1SDA102667R1

XT5V-D 400 MCS 3p F F UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top