1SDA102369R1 ABB Ekip Touch LSIG In250A XT4 3p UL/CSA

1SDA102369R1
Numri i pjesës:1SDA102369R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA102369R1
Fleta e të dhënave:1SDA102369R1
Përshkrim:Ekip Touch LSIG In=250A XT4 3p UL/CSA
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA102369R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA102369R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA102369R1 Aksione1SDA102369R1 Çmimi1SDA102369R1 Automatizimi Industrial
1SDA102369R1 Komponentët1SDA102369R1 InventariFurnizuesi 1SDA102369R1
Porosit 1SDA102369R1 Onlinekerkese 1SDA102369R11SDA102369R1 Imazhi
{{një foto1SDA102369R1 PDF1SDA102369R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA102369R1Bli 1SDA102369R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11087
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA102365R1
1SDA102365R1

Ekip Touch LSI In=250A XT4 3p UL/CSA

1SDA102349R1
1SDA102349R1

XT4X 250 BREAKING PART 4p F F UL/CSA

1SDA102347R1
1SDA102347R1

XT4X 250 BREAKING PART 3p F F UL/CSA

1SDA102345R1
1SDA102345R1

XT4H 250 Ekip Dip LIG In250 4p FF UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top