1SDA102215R1 ABB Ekip Touch Meas.LSI In100 XT2 4p UL/CSA

1SDA102215R1
Numri i pjesës:1SDA102215R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA102215R1
Fleta e të dhënave:1SDA102215R1
Përshkrim:Ekip Touch Meas.LSI In100 XT2 4p UL/CSA
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA102215R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA102215R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

SOLID-STATE RELEASE FOUR-POLE IN AC EKIP TOUCH MEASURING LSI R 100 XT2 UL/CSA
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA102215R1 Aksione1SDA102215R1 Çmimi1SDA102215R1 Automatizimi Industrial
1SDA102215R1 Komponentët1SDA102215R1 InventariFurnizuesi 1SDA102215R1
Porosit 1SDA102215R1 Onlinekerkese 1SDA102215R11SDA102215R1 Imazhi
{{një foto1SDA102215R1 PDF1SDA102215R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA102215R1Bli 1SDA102215R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 3781
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA102214R1
1SDA102214R1

Ekip Touch Meas.LSI In60 XT2 4p UL/CSA

1SDA102213R1
1SDA102213R1

Ekip Touch Meas.LSI In40 XT2 4p UL/CSA

1SDA102212R1
1SDA102212R1

Ekip Touch LSIG In=125A XT2 4p UL/CSA

1SDA102211R1
1SDA102211R1

Ekip Touch LSIG In=100A XT2 4p UL/CSA

1SDA102210R1
1SDA102210R1

Ekip Touch LSIG In=60A XT2 4p UL/CSA

1SDA102209R1
1SDA102209R1

Ekip Touch LSIG In=40A XT2 4p UL/CSA

1SDA102208R1
1SDA102208R1

Ekip Touch LSI In=125A XT2 4p UL/CSA

1SDA102207R1
1SDA102207R1

Ekip Touch LSI In=100A XT2 4p UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top