1SDA102020R1 ABB RATING PLUG BASIC In1600A XT7-XT7M IEC

1SDA102020R1
Numri i pjesës:1SDA102020R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA102020R1
Fleta e të dhënave:1SDA102020R1
Përshkrim:RATING PLUG BASIC In=1600A XT7-XT7M IEC
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA102020R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA102020R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

RATING PLUG In=1600A XT7-XT7M EKIP DIP LS/I-LSIG BASIC IEC
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA102020R1 Aksione1SDA102020R1 Çmimi1SDA102020R1 Automatizimi Industrial
1SDA102020R1 Komponentët1SDA102020R1 InventariFurnizuesi 1SDA102020R1
Porosit 1SDA102020R1 Onlinekerkese 1SDA102020R11SDA102020R1 Imazhi
{{një foto1SDA102020R1 PDF1SDA102020R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA102020R1Bli 1SDA102020R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6591
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA102019R1
1SDA102019R1

RAT.PLUG BASIC In1250A XT7-XT7M INST IEC

1SDA102018R1
1SDA102018R1

RATING PLUG BASIC In=1250A XT7-XT7M IEC

1SDA102016R1
1SDA102016R1

RAT.P.BASIC In1000A XT7-XT7M INST IEC/UL

1SDA102014R1
1SDA102014R1

RATING PLUG BASIC In=1000A XT7-XT7M IEC

1SDA102013R1
1SDA102013R1

RAT.PL.BASIC In800A XT7-XT7M INST IEC/UL

1SDA102011R1
1SDA102011R1

RATING PLUG BASIC In=800A XT7-XT7M IEC

1SDA102010R1
1SDA102010R1

RATING PLUG In=1600 A XT7-XT7M IEC

1SDA102009R1
1SDA102009R1

RATING PLUG In=1250 A XT7-XT7M INST IEC

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top