1SDA101278R1 ABB XT7L 800 Ekip Dip LIG In800A 4p F F

1SDA101278R1
Numri i pjesës:1SDA101278R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA101278R1
Fleta e të dhënave:1SDA101278R1
Përshkrim:XT7L 800 Ekip Dip LIG In=800A 4p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA101278R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA101278R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX XT7L 800 FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP DIP LIG R 800
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA101278R1 Aksione1SDA101278R1 Çmimi1SDA101278R1 Automatizimi Industrial
1SDA101278R1 Komponentët1SDA101278R1 InventariFurnizuesi 1SDA101278R1
Porosit 1SDA101278R1 Onlinekerkese 1SDA101278R11SDA101278R1 Imazhi
{{një foto1SDA101278R1 PDF1SDA101278R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA101278R1Bli 1SDA101278R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11528
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA101273R1
1SDA101273R1

XT7L 1600 Ekip G Hi-TouchLSIG 1600 4p FF

1SDA101272R1
1SDA101272R1

XT7L 1250 Ekip G Hi-TouchLSIG 1250 4p FF

1SDA101271R1
1SDA101271R1

XT7L 1000 Ekip G Hi-TouchLSIG 1000 4p FF

1SDA101270R1
1SDA101270R1

XT7L 800 Ekip G Hi-Touch LSIG 800A 4p FF

1SDA101269R1
1SDA101269R1

XT7L 1600 Ekip G Touch LSIG In1600 4p FF

1SDA101268R1
1SDA101268R1

XT7L 1250 Ekip G Touch LSIG In1250 4p FF

1SDA101267R1
1SDA101267R1

XT7L 1000 Ekip G Touch LSIG In1000 4p FF

1SDA101266R1
1SDA101266R1

XT7L 800 Ekip G Touch LSIG In800A 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top