1SDA101249R1 ABB XT7L 1600 Ekip Touch Meas.LSI 1600 4p FF

1SDA101249R1
Numri i pjesës:1SDA101249R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA101249R1
Fleta e të dhënave:1SDA101249R1
Përshkrim:XT7L 1600 Ekip Touch Meas.LSI 1600 4p FF
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA101249R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA101249R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX XT7L 1600 FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP TOUCH MEASURING LSI R 1600
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA101249R1 Aksione1SDA101249R1 Çmimi1SDA101249R1 Automatizimi Industrial
1SDA101249R1 Komponentët1SDA101249R1 InventariFurnizuesi 1SDA101249R1
Porosit 1SDA101249R1 Onlinekerkese 1SDA101249R11SDA101249R1 Imazhi
{{një foto1SDA101249R1 PDF1SDA101249R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA101249R1Bli 1SDA101249R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6497
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA101248R1
1SDA101248R1

XT7L 1250 Ekip Touch Meas.LSI 1250 4p FF

1SDA101247R1
1SDA101247R1

XT7L 1000 Ekip Touch Meas.LSI 1000 4p FF

1SDA101246R1
1SDA101246R1

XT7L 800 Ekip Touch Meas.LSI In800 4p FF

1SDA101245R1
1SDA101245R1

XT7L 1600 Ekip Touch LSIG In1600A 4p F F

1SDA101244R1
1SDA101244R1

XT7L 1250 Ekip Touch LSIG In1250A 4p F F

1SDA101242R1
1SDA101242R1

XT7L 800 Ekip Touch LSIG In=800A 4p F F

1SDA101241R1
1SDA101241R1

XT7L 1600 Ekip Touch LSI In=1600A 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top