1SDA101169R1
Numri i pjesës:1SDA101169R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA101169R1
Fleta e të dhënave:1SDA101169R1
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA101169R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA101169R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA101169R1 Aksione1SDA101169R1 Çmimi1SDA101169R1 Automatizimi Industrial
1SDA101169R1 Komponentët1SDA101169R1 InventariFurnizuesi 1SDA101169R1
Porosit 1SDA101169R1 Onlinekerkese 1SDA101169R11SDA101169R1 Imazhi
{{një foto1SDA101169R1 PDF1SDA101169R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA101169R1Bli 1SDA101169R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11722
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA101168R1
1SDA101168R1

XT7S 1250 Ekip Dip LIG In=1250A 4p F F

1SDA101167R1
1SDA101167R1

XT7S 1000 Ekip Dip LIG In=1000A 4p F F

1SDA101166R1
1SDA101166R1

XT7S 800 Ekip Dip LIG In=800A 4p F F

1SDA101161R1
1SDA101161R1

XT7S 1600 Ekip G Hi-TouchLSIG 1600 4p FF

1SDA101160R1
1SDA101160R1

XT7S 1250 Ekip G Hi-TouchLSIG 1250 4p FF

1SDA101159R1
1SDA101159R1

XT7S 1000 Ekip G Hi-TouchLSIG 1000 4p FF

1SDA101158R1
1SDA101158R1

XT7S 800 Ekip G Hi-Touch LSIG 800A 4p FF

1SDA101157R1
1SDA101157R1

XT7S 1600 Ekip G Touch LSIG In1600 4p FF

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top