1SDA100113R1 ABB Ekip Touch Measuring LSIG In63A XT2 3p

1SDA100113R1
Numri i pjesës:1SDA100113R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA100113R1
Fleta e të dhënave:1SDA100113R1
Përshkrim:Ekip Touch Measuring LSIG In=63A XT2 3p
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA100113R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA100113R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

SOLID-STATE RELEASE THREE-POLE IN AC EKIP TOUCH MEASURING LSI R 63 XT2
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA100113R1 Aksione1SDA100113R1 Çmimi1SDA100113R1 Automatizimi Industrial
1SDA100113R1 Komponentët1SDA100113R1 InventariFurnizuesi 1SDA100113R1
Porosit 1SDA100113R1 Onlinekerkese 1SDA100113R11SDA100113R1 Imazhi
{{një foto1SDA100113R1 PDF1SDA100113R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA100113R1Bli 1SDA100113R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 5112
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA100112R1
1SDA100112R1

Ekip Touch Measuring LSIG In=40A XT2 3p

1SDA100111R1
1SDA100111R1

Ekip Touch Measuring LSI In=160A XT2 3p

1SDA100110R1
1SDA100110R1

Ekip Touch Measuring LSI In=100A XT2 3p

1SDA100109R1
1SDA100109R1

Ekip Touch Measuring LSI In=63A XT2 3p

1SDA100108R1
1SDA100108R1

Ekip Touch Measuring LSI In=40A XT2 3p

1SDA100106R1
1SDA100106R1

Ekip Touch LSIG In=100A XT2 3p

1SDA100105R1
1SDA100105R1

Ekip Touch LSIG In=63A XT2 3p

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top