1SDA081088R1 ABB SG.EL.Ekip E-LSIG In400 4p T5

1SDA081088R1
Numri i pjesës:1SDA081088R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA081088R1
Fleta e të dhënave:1SDA081088R1
Përshkrim:SG.EL.Ekip E-LSIG In=400 4p T5
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA081088R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA081088R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

SG.EL.Ekip E-LSIG In=400 4p T5
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA081088R1 Aksione1SDA081088R1 Çmimi1SDA081088R1 Automatizimi Industrial
1SDA081088R1 Komponentët1SDA081088R1 InventariFurnizuesi 1SDA081088R1
Porosit 1SDA081088R1 Onlinekerkese 1SDA081088R11SDA081088R1 Imazhi
{{një foto1SDA081088R1 PDF1SDA081088R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA081088R1Bli 1SDA081088R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 3697
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA081087R1
1SDA081087R1

SG.EL.Ekip E-LSIG/COM In=400 3p T5

1SDA081086R1
1SDA081086R1

SG.EL.Ekip E-LSIG In=400 3p T5

1SDA081085R1
1SDA081085R1

SG.EL.Ekip E-LSIG/COM In=320 4p T5

1SDA081084R1
1SDA081084R1

SG.EL.Ekip E-LSIG In=320 4p T5

1SDA081083R1
1SDA081083R1

SG.EL.Ekip E-LSIG/COM In=320 3p T5

1SDA081082R1
1SDA081082R1

SG.EL.Ekip E-LSIG In=320 3p T5

1SDA081073R1
1SDA081073R1

KIT x CONNESSIONE Ext Ne T4-T5

1SDA081072R1
1SDA081072R1

T5V 630 Ekip E-LSIG In=630A 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top