1SDA079666R1 ABB E6.2L-A/MS 4000 4p F HR

1SDA079666R1
Numri i pjesës:1SDA079666R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA079666R1
Fleta e të dhënave:1SDA079666R1
Përshkrim:E6.2L-A/MS 4000 4p F HR
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA079666R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA079666R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER SWITCH-DISCONNECTOR SACE EMAX2 E6.2L-A/MS 4000 UL FIXED FOUR-POLE WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA079666R1 Aksione1SDA079666R1 Çmimi1SDA079666R1 Automatizimi Industrial
1SDA079666R1 Komponentët1SDA079666R1 InventariFurnizuesi 1SDA079666R1
Porosit 1SDA079666R1 Onlinekerkese 1SDA079666R11SDA079666R1 Imazhi
{{një foto1SDA079666R1 PDF1SDA079666R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA079666R1Bli 1SDA079666R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 10379
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA079661R1
1SDA079661R1

E6.2L-A/MS 5000 3p F HR

1SDA079660R1
1SDA079660R1

E6.2L-A/MS 4000 3p F HR

1SDA079651R1
1SDA079651R1

E4.2V-A/MS 3200 4p WMP

1SDA079650R1
1SDA079650R1

E4.2V-A/MS 2500 4p WMP

1SDA079645R1
1SDA079645R1

E4.2S-A/MS 3200 4p WMP

1SDA079644R1
1SDA079644R1

E4.2S-A/MS 2500 4p WMP

1SDA079635R1
1SDA079635R1

E4.2V-A/MS 3200 3p WMP

1SDA079634R1
1SDA079634R1

E4.2V-A/MS 2500 3p WMP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top