1SDA079589R1 ABB E2.2S-A/MS 1600 4p WMP

1SDA079589R1
Numri i pjesës:1SDA079589R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA079589R1
Fleta e të dhënave:1SDA079589R1
Përshkrim:E2.2S-A/MS 1600 4p WMP
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA079589R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA079589R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

MOVING PART FOR C.BREAKER SWITCH-DISCONNECTOR SACE EMAX2 E2.2S-A/MS 1600 UL FOUR-POLE
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA079589R1 Aksione1SDA079589R1 Çmimi1SDA079589R1 Automatizimi Industrial
1SDA079589R1 Komponentët1SDA079589R1 InventariFurnizuesi 1SDA079589R1
Porosit 1SDA079589R1 Onlinekerkese 1SDA079589R11SDA079589R1 Imazhi
{{një foto1SDA079589R1 PDF1SDA079589R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA079589R1Bli 1SDA079589R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 5401
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA079588R1
1SDA079588R1

E2.2S-A/MS 800 4p WMP

1SDA079587R1
1SDA079587R1

E2.2N-A/MS 2000 3p WMP

1SDA079586R1
1SDA079586R1

E2.2N-A/MS 1600 3p WMP

1SDA079585R1
1SDA079585R1

E2.2V-A/MS 2000 3p WMP

1SDA079584R1
1SDA079584R1

E2.2V-A/MS 1600 3p WMP

1SDA079583R1
1SDA079583R1

E2.2V-A/MS 800 3p WMP

1SDA079582R1
1SDA079582R1

E2.2S-A/MS 2000 3p WMP

1SDA079581R1
1SDA079581R1

E2.2S-A/MS 1600 3p WMP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top