1SDA079326R1 ABB E6.2H-A/f 5000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA079326R1
Numri i pjesës:1SDA079326R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA079326R1
Fleta e të dhënave:1SDA079326R1
Përshkrim:E6.2H-A/f 5000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p F HR
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA079326R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA079326R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER SACE EMAX2 E6.2H-A/f 5000 UL FIXED FOUR-POLE FULL SIZE NEUTRAL WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/HI-TOUCH-LSIG R 5000 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA079326R1 Aksione1SDA079326R1 Çmimi1SDA079326R1 Automatizimi Industrial
1SDA079326R1 Komponentët1SDA079326R1 InventariFurnizuesi 1SDA079326R1
Porosit 1SDA079326R1 Onlinekerkese 1SDA079326R11SDA079326R1 Imazhi
{{një foto1SDA079326R1 PDF1SDA079326R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA079326R1Bli 1SDA079326R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9976
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA079325R1
1SDA079325R1

E6.2H-A/f 5000 Ekip Hi-Touch LSI 4p F HR

1SDA079324R1
1SDA079324R1

E6.2H-A/f 5000 Ekip G Touch LSIG 4p F HR

1SDA079323R1
1SDA079323R1

E6.2H-A/f 5000 Ekip Touch LSIG 4p F HR

1SDA079322R1
1SDA079322R1

E6.2H-A/f 5000 Ekip Touch LSI 4p F HR

1SDA079321R1
1SDA079321R1

E6.2H-A/f 5000 Ekip Touch LI 4p F HR

1SDA079320R1
1SDA079320R1

E6.2H-A/f 5000 Ekip Dip LSIG 4p F HR

1SDA079319R1
1SDA079319R1

E6.2H-A/f 5000 Ekip Dip LSI 4p F HR

1SDA079318R1
1SDA079318R1

E6.2H-A/f 5000 Ekip Dip LI 4p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top