1SDA077685R1
Numri i pjesës:1SDA077685R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA077685R1
Fleta e të dhënave:1SDA077685R1
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA077685R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA077685R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA077685R1 Aksione1SDA077685R1 Çmimi1SDA077685R1 Automatizimi Industrial
1SDA077685R1 Komponentët1SDA077685R1 InventariFurnizuesi 1SDA077685R1
Porosit 1SDA077685R1 Onlinekerkese 1SDA077685R11SDA077685R1 Imazhi
{{një foto1SDA077685R1 PDF1SDA077685R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA077685R1Bli 1SDA077685R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 5687
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA077684R1
1SDA077684R1

E2.2V-A 250 Ekip G Touch LSIG 3p WMP

1SDA077683R1
1SDA077683R1

E2.2V-A 250 Ekip Touch LSIG 3p WMP

1SDA077682R1
1SDA077682R1

E2.2V-A 250 Ekip Touch LSI 3p WMP

1SDA077679R1
1SDA077679R1

E2.2V-A 250 Ekip Dip LSI 3p WMP

1SDA077678R1
1SDA077678R1

E2.2V-A 250 Ekip Dip LI 3p WMP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top