1SDA075396R1 ABB XT4H 250 Ekip LS/I In100A 3p F F UL/CSA

1SDA075396R1
Numri i pjesës:1SDA075396R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA075396R1
Fleta e të dhënave:1SDA075396R1
Përshkrim:XT4H 250 Ekip LS/I In=100A 3p F F UL/CSA
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA075396R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA075396R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

XT4H 250 Ekip LS/I In=100A 3p F F UL/CSA
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA075396R1 Aksione1SDA075396R1 Çmimi1SDA075396R1 Automatizimi Industrial
1SDA075396R1 Komponentët1SDA075396R1 InventariFurnizuesi 1SDA075396R1
Porosit 1SDA075396R1 Onlinekerkese 1SDA075396R11SDA075396R1 Imazhi
{{një foto1SDA075396R1 PDF1SDA075396R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA075396R1Bli 1SDA075396R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 5085
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA075395R1
1SDA075395R1

XT4H 250 Ekip LS/I In=60A 3p F F UL/CSA

1SDA075394R1
1SDA075394R1

XT4H 250 Ekip LS/I In=40A 3p F F UL/CSA

1SDA075392R1
1SDA075392R1

XT4L 250 Ekip LS/I In=225A 4p F F UL/CSA

1SDA075391R1
1SDA075391R1

XT4L 250 Ekip LS/I In=150A 4p F F UL/CSA

1SDA075390R1
1SDA075390R1

XT4L 250 Ekip LS/I In=100A 4p F F UL/CSA

1SDA075389R1
1SDA075389R1

XT4L 250 Ekip LS/I In=60A 4p F F UL/CSA

1SDA075388R1
1SDA075388R1

XT4L 250 Ekip LS/I In=40A 4p F F UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top