1SDA075255R1 ABB XT4H 250 TMA 225 1125..2250 4p FF UL/CSA

1SDA075255R1
Numri i pjesës:1SDA075255R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA075255R1
Fleta e të dhënave:1SDA075255R1
Përshkrim:XT4H 250 TMA 225 1125..2250 4p FF UL/CSA
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA075255R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA075255R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

XT4H 250 TMA 225 1125..2250 4p FF UL/CSA
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA075255R1 Aksione1SDA075255R1 Çmimi1SDA075255R1 Automatizimi Industrial
1SDA075255R1 Komponentët1SDA075255R1 InventariFurnizuesi 1SDA075255R1
Porosit 1SDA075255R1 Onlinekerkese 1SDA075255R11SDA075255R1 Imazhi
{{një foto1SDA075255R1 PDF1SDA075255R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA075255R1Bli 1SDA075255R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4547
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA075254R1
1SDA075254R1

XT4H 250 TMA 200 1000..2000 4p FF UL/CSA

1SDA075253R1
1SDA075253R1

XT4H 250 TMA 175 875..1750 4p F F UL/CSA

1SDA075252R1
1SDA075252R1

XT4H 250 TMA 150 750..1500 4p F F UL/CSA

1SDA075251R1
1SDA075251R1

XT4H 250 TMA 125 625..1250 4p F F UL/CSA

1SDA075250R1
1SDA075250R1

XT4H 250 TMA 110 550..1100 4p F F UL/CSA

1SDA075249R1
1SDA075249R1

XT4H 250 TMA 100 500..1000 4p F F UL/CSA

1SDA075247R1
1SDA075247R1

XT4H 250 TMA 80 400..800 4p F F UL/CSA

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top