1SDA074544R1 ABB SG.EL.PR332/P-LI T8 new

1SDA074544R1
Numri i pjesës:1SDA074544R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074544R1
Fleta e të dhënave:1SDA074544R1
Përshkrim:PR332/P-LI T8 new
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA074544R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA074544R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA074544R1 Aksione1SDA074544R1 Çmimi1SDA074544R1 Automatizimi Industrial
1SDA074544R1 Komponentët1SDA074544R1 InventariFurnizuesi 1SDA074544R1
Porosit 1SDA074544R1 Onlinekerkese 1SDA074544R11SDA074544R1 Imazhi
{{një foto1SDA074544R1 PDF1SDA074544R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA074544R1Bli 1SDA074544R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8871
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA074543R1
1SDA074543R1

PR331/P-LSIG T8 new

1SDA074542R1
1SDA074542R1

PR331/P-LSI T8 new

1SDA074539R1
1SDA074539R1

SG.EL.PR332/P-LSIRc+PR330/V T7M-X1 new

1SDA074537R1
1SDA074537R1

PR332/P-LSIG T7-T7M-X1 new

1SDA074536R1
1SDA074536R1

PR332/P-LSI T7-T7M-X1 new

1SDA074534R1
1SDA074534R1

PR331/P-LSIG T7-T7M-X1 new

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top