1SDA074369R1 ABB E4.2MTP 4000 MP 4p Earth UP

1SDA074369R1
Numri i pjesës:1SDA074369R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074369R1
Fleta e të dhënave:1SDA074369R1
Përshkrim:E4.2MTP 4000 MP 4p Earth UP
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA074369R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA074369R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

E4.2MTP 4000 MP 4p Earth UP
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA074369R1 Aksione1SDA074369R1 Çmimi1SDA074369R1 Automatizimi Industrial
1SDA074369R1 Komponentët1SDA074369R1 InventariFurnizuesi 1SDA074369R1
Porosit 1SDA074369R1 Onlinekerkese 1SDA074369R11SDA074369R1 Imazhi
{{një foto1SDA074369R1 PDF1SDA074369R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA074369R1Bli 1SDA074369R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6565
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA074368R1
1SDA074368R1

E4.2MTP 4000 MP 3p Earth UP

1SDA074367R1
1SDA074367R1

E2.2MTP 2500 MP 4p Earth UP

1SDA074366R1
1SDA074366R1

E2.2MTP 2500 MP 3p Earth UP

1SDA074365R1
1SDA074365R1

E6.2MT 6300 MP 4p Earth DOWN

1SDA074364R1
1SDA074364R1

E6.2MT 6300 MP 3p Earth DOWN

1SDA074363R1
1SDA074363R1

E4.2MT 4000 MP 4p Earth DOWN

1SDA074362R1
1SDA074362R1

E4.2MT 4000 MP 3p Earth DOWN

1SDA074361R1
1SDA074361R1

E2.2MT 2500 MP 4p Earth DOWN

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top