1SDA074228R1 ABB RATING PLUG 2500 E2.2..E6.2

1SDA074228R1
Numri i pjesës:1SDA074228R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074228R1
Fleta e të dhënave:1SDA074228R1
Përshkrim:RATING PLUG 2500 E2.2..E6.2
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA074228R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA074228R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

RATING PLUG In=2500A E2.2...E6.2
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA074228R1 Aksione1SDA074228R1 Çmimi1SDA074228R1 Automatizimi Industrial
1SDA074228R1 Komponentët1SDA074228R1 InventariFurnizuesi 1SDA074228R1
Porosit 1SDA074228R1 Onlinekerkese 1SDA074228R11SDA074228R1 Imazhi
{{një foto1SDA074228R1 PDF1SDA074228R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA074228R1Bli 1SDA074228R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7226
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA074227R1
1SDA074227R1

RATING PLUG 2000 E2.2..E6.2

1SDA074226R1
1SDA074226R1

RATING PLUG 1600 E1.2..E6.2

1SDA074225R1
1SDA074225R1

RATING PLUG 1250 E1.2..E6.2

1SDA074224R1
1SDA074224R1

RATING PLUG 1000 E1.2..E6.2

1SDA074223R1
1SDA074223R1

RATING PLUG 800 E1.2..E6.2

1SDA074222R1
1SDA074222R1

RATING PLUG 630 E1.2..E6.2

1SDA074221R1
1SDA074221R1

RATING PLUG 400 E1.2..E6.2

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top