1SDA074083R1
Numri i pjesës:1SDA074083R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074083R1
Fleta e të dhënave:1SDA074083R1
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA074083R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA074083R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA074083R1 Aksione1SDA074083R1 Çmimi1SDA074083R1 Automatizimi Industrial
1SDA074083R1 Komponentët1SDA074083R1 InventariFurnizuesi 1SDA074083R1
Porosit 1SDA074083R1 Onlinekerkese 1SDA074083R11SDA074083R1 Imazhi
{{një foto1SDA074083R1 PDF1SDA074083R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA074083R1Bli 1SDA074083R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6812
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA074081R1
1SDA074081R1

Kit FL Sup E6.2 W FP 3pcs INST

1SDA074078R1
1SDA074078R1

Kit FL Inf E4.2 W FP 4pcs INST 4000 A

1SDA074077R1
1SDA074077R1

Kit FL Inf E4.2 W FP 3pcs INST 4000 A

1SDA074076R1
1SDA074076R1

Kit FL Sup E4.2 W FP 4pcs INST 4000 A

1SDA074075R1
1SDA074075R1

Kit FL Sup E4.2 W FP 3pcs INST 4000 A

1SDA074072R1
1SDA074072R1

Kit FL Inf E2.2 W FP 4pcs INST 2500 A

1SDA074071R1
1SDA074071R1

Kit FL Inf E2.2 W FP 3pcs INST 2500 A

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top