1SDA074048R1 ABB Kit SHR Low E2.2 Iu2000 4pcs INST

1SDA074048R1
Numri i pjesës:1SDA074048R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA074048R1
Fleta e të dhënave:1SDA074048R1
Përshkrim:Kit SHR Low E2.2 Iu=2000 4pcs INST
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA074048R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA074048R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA074048R1 Aksione1SDA074048R1 Çmimi1SDA074048R1 Automatizimi Industrial
1SDA074048R1 Komponentët1SDA074048R1 InventariFurnizuesi 1SDA074048R1
Porosit 1SDA074048R1 Onlinekerkese 1SDA074048R11SDA074048R1 Imazhi
{{një foto1SDA074048R1 PDF1SDA074048R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA074048R1Bli 1SDA074048R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4663
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA074047R1
1SDA074047R1

Kit SHR Low E2.2 Iu=2000 3pcs INST

1SDA074046R1
1SDA074046R1

Kit SHR Up E2.2 Iu=2000 4pcs INST

1SDA074045R1
1SDA074045R1

Kit SHR Up E2.2 Iu=2000 3pcs INST

1SDA074044R1
1SDA074044R1

KIT VR/HR E6.2 IU=6300 4P/F 4PCS

1SDA074043R1
1SDA074043R1

KIT VR/HR E6.2 IU=6300 4PCS

1SDA074042R1
1SDA074042R1

KIT VR/HR E6.2 IU=6300 3PCS

1SDA074040R1
1SDA074040R1

Kit VR Low E6.2 Iu=6300 4pcs INST

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top