1SDA073413R1 ABB E2.2H/MS 2000 3p F HR

1SDA073413R1
Numri i pjesës:1SDA073413R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA073413R1
Fleta e të dhënave:1SDA073413R1
Përshkrim:E2.2H/MS 2000 3p F HR
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA073413R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA073413R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER SWITCH-DISCONNECTOR SACE EMAX2 E2.2H/MS 2000 FIXED THREE-POLE WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA073413R1 Aksione1SDA073413R1 Çmimi1SDA073413R1 Automatizimi Industrial
1SDA073413R1 Komponentët1SDA073413R1 InventariFurnizuesi 1SDA073413R1
Porosit 1SDA073413R1 Onlinekerkese 1SDA073413R11SDA073413R1 Imazhi
{{një foto1SDA073413R1 PDF1SDA073413R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA073413R1Bli 1SDA073413R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9779
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA073412R1
1SDA073412R1

E2.2N/MS 2000 3p F HR

1SDA073411R1
1SDA073411R1

E2.2B/MS 2000 3p F HR

1SDA073410R1
1SDA073410R1

E2.2H/MS 1600 3p F HR

1SDA073409R1
1SDA073409R1

E2.2N/MS 1600 3p F HR

1SDA073408R1
1SDA073408R1

E2.2B/MS 1600 3p F HR

1SDA073407R1
1SDA073407R1

E2.2H/MS 1250 3p F HR

1SDA073406R1
1SDA073406R1

E2.2N/MS 1250 3p F HR

1SDA073405R1
1SDA073405R1

E2.2H/MS 1000 3p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top