1SDA072322R1 ABB E2.2H 1250 Ekip Dip LSI 3p WMP

1SDA072322R1
Numri i pjesës:1SDA072322R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA072322R1
Fleta e të dhënave:1SDA072322R1
Përshkrim:E2.2H 1250 Ekip Dip LSI 3p WMP
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA072322R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA072322R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA072322R1 Aksione1SDA072322R1 Çmimi1SDA072322R1 Automatizimi Industrial
1SDA072322R1 Komponentët1SDA072322R1 InventariFurnizuesi 1SDA072322R1
Porosit 1SDA072322R1 Onlinekerkese 1SDA072322R11SDA072322R1 Imazhi
{{një foto1SDA072322R1 PDF1SDA072322R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA072322R1Bli 1SDA072322R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9607
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA072321R1
1SDA072321R1

E2.2H 1250 Ekip Dip LI 3p WMP

1SDA072320R1
1SDA072320R1

E2.2S 1250 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p WMP

1SDA072319R1
1SDA072319R1

E2.2S 1250 Ekip Hi-Touch LSIG 3p WMP

1SDA072318R1
1SDA072318R1

E2.2S 1250 Ekip Hi-Touch LSI 3p WMP

1SDA072317R1
1SDA072317R1

E2.2S 1250 Ekip G Touch LSIG 3p WMP

1SDA072316R1
1SDA072316R1

E2.2S 1250 Ekip Touch LSIG 3p WMP

1SDA072315R1
1SDA072315R1

E2.2S 1250 Ekip Touch LSI 3p WMP

1SDA072314R1
1SDA072314R1

E2.2S 1250 Ekip Touch LI 3p WMP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top