1SDA072227R1 ABB E1.2C 1600 Ekip G Touch LSIG 3p WMP

1SDA072227R1
Numri i pjesës:1SDA072227R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA072227R1
Fleta e të dhënave:1SDA072227R1
Përshkrim:E1.2C 1600 Ekip G Touch LSIG 3p WMP
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA072227R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA072227R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

MOVING PART FOR C.BREAKER SACE EMAX2 E1.2C 1600 THREE-POLE WITH SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/G/TOUCH-LSIG R 1600 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA072227R1 Aksione1SDA072227R1 Çmimi1SDA072227R1 Automatizimi Industrial
1SDA072227R1 Komponentët1SDA072227R1 InventariFurnizuesi 1SDA072227R1
Porosit 1SDA072227R1 Onlinekerkese 1SDA072227R11SDA072227R1 Imazhi
{{një foto1SDA072227R1 PDF1SDA072227R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA072227R1Bli 1SDA072227R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11998
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA072226R1
1SDA072226R1

E1.2C 1600 Ekip Touch LSIG 3p WMP

1SDA072225R1
1SDA072225R1

E1.2C 1600 Ekip Touch LSI 3p WMP

1SDA072224R1
1SDA072224R1

E1.2C 1600 Ekip Touch LI 3p WMP

1SDA072223R1
1SDA072223R1

E1.2C 1600 Ekip Dip LSIG 3p WMP

1SDA072222R1
1SDA072222R1

E1.2C 1600 Ekip Dip LSI 3p WMP

1SDA072221R1
1SDA072221R1

E1.2C 1600 Ekip Dip LI 3p WMP

1SDA072220R1
1SDA072220R1

E1.2B 1600 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p WMP

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top