1SDA071837R1 ABB E4.2S 4000 Ekip G Touch LSIG 4p F HR

1SDA071837R1
Numri i pjesës:1SDA071837R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA071837R1
Fleta e të dhënave:1SDA071837R1
Përshkrim:E4.2S 4000 Ekip G Touch LSIG 4p F HR
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA071837R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA071837R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER SACE EMAX2 E4.2S 4000 FIXED FOUR-POLE WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL AND SOLID-STATE RELEASE IN AC EKIP/G/TOUCH-LSIG R 4000 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA071837R1 Aksione1SDA071837R1 Çmimi1SDA071837R1 Automatizimi Industrial
1SDA071837R1 Komponentët1SDA071837R1 InventariFurnizuesi 1SDA071837R1
Porosit 1SDA071837R1 Onlinekerkese 1SDA071837R11SDA071837R1 Imazhi
{{një foto1SDA071837R1 PDF1SDA071837R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA071837R1Bli 1SDA071837R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11522
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA071836R1
1SDA071836R1

E4.2S 4000 Ekip Touch LSIG 4p F HR

1SDA071835R1
1SDA071835R1

E4.2S 4000 Ekip Touch LSI 4p F HR

1SDA071834R1
1SDA071834R1

E4.2S 4000 Ekip Touch LI 4p F HR

1SDA071833R1
1SDA071833R1

E4.2S 4000 Ekip Dip LSIG 4p F HR

1SDA071832R1
1SDA071832R1

E4.2S 4000 Ekip Dip LSI 4p F HR

1SDA071831R1
1SDA071831R1

E4.2S 4000 Ekip Dip LI 4p F HR

1SDA071830R1
1SDA071830R1

E4.2N 4000 Ekip G Hi-Touch LSIG 4p F HR

1SDA071829R1
1SDA071829R1

E4.2N 4000 Ekip Hi-Touch LSIG 4p F HR

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top