1SDA070707R1
Numri i pjesës:1SDA070707R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA070707R1
Fleta e të dhënave:1SDA070707R1
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA070707R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA070707R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA070707R1 Aksione1SDA070707R1 Çmimi1SDA070707R1 Automatizimi Industrial
1SDA070707R1 Komponentët1SDA070707R1 InventariFurnizuesi 1SDA070707R1
Porosit 1SDA070707R1 Onlinekerkese 1SDA070707R11SDA070707R1 Imazhi
{{një foto1SDA070707R1 PDF1SDA070707R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA070707R1Bli 1SDA070707R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6969
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA070706R1
1SDA070706R1

E1.2B 630 Ekip Touch LSIG 3p F F

1SDA070705R1
1SDA070705R1

E1.2B 630 Ekip Touch LSI 3p F F

1SDA070704R1
1SDA070704R1

E1.2B 630 Ekip Touch LI 3p F F

1SDA070703R1
1SDA070703R1

E1.2B 630 Ekip Dip LSIG 3p F F

1SDA070702R1
1SDA070702R1

E1.2B 630 Ekip Dip LSI 3p F F

1SDA070701R1
1SDA070701R1

E1.2B 630 Ekip Dip LI 3p F F

1SDA070700R1
1SDA070700R1

E1.2N 250 Ekip G Hi-Touch LSIG 3p F F

1SDA070699R1
1SDA070699R1

E1.2N 250 Ekip Hi-Touch LSIG 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top