1SDA069478R1 ABB E2N/VF1600PR122VFIn1600A3pFHR1000V

1SDA069478R1
Numri i pjesës:1SDA069478R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA069478R1
Fleta e të dhënave:1SDA069478R1
Përshkrim:E2N/VF 1600 PR122VF In1600A 3p FHR 1000V
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA069478R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA069478R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

SACE EMAX CIRCUIT-BREAKER E2N/VF 1600A 1000V AC THREE-POLE FIXED WITH TERMINALS REAR HORIZONTAL OVERCURRENT RELEASE PR122/VF-LI R1600 FITTED WITH: 4 AUXILIARY CONTACT AND C.BREAKER IN POSITION OPEN-CLOSED SPEC.VERS.IEC FOR LOW FREQUENCY 1...60HZ
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA069478R1 Aksione1SDA069478R1 Çmimi1SDA069478R1 Automatizimi Industrial
1SDA069478R1 Komponentët1SDA069478R1 InventariFurnizuesi 1SDA069478R1
Porosit 1SDA069478R1 Onlinekerkese 1SDA069478R11SDA069478R1 Imazhi
{{një foto1SDA069478R1 PDF1SDA069478R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA069478R1Bli 1SDA069478R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7526
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA069477R1
1SDA069477R1

E2N/VF 1200 PR122VF In1200A 3p FHR 1000V

1SCA161289R1001
1SCA161289R1001

DC Switch-disconnector for 1500 Vdc, 1000 Amperes, Single circuit 6c, 6g,IEC 60947-1, -3

1SCA161281R1001
1SCA161281R1001

DC Switch-disconnector for 1500 Vdc, 800 Amperes, Single circuit 6c, 6g,IEC 60947-1, -3

1SCA161288R1001
1SCA161288R1001

DC Switch-disconnector for 1500 Vdc, 1000 Amperes, Single circuit 6c, 6g,IEC 60947-1, -3

1SCA161280R1001
1SCA161280R1001

DC Switch-disconnector for 1500 Vdc, 800 Amperes, Single circuit 6c, 6g,IEC 60947-1, -3

1SCA022661R3610
1SCA022661R3610

Shaft alignment ring

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top