1SDA068525R1
Numri i pjesës:1SDA068525R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA068525R1
Fleta e të dhënave:1SDA068525R1
Përshkrim:
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA068525R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA068525R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA068525R1 Aksione1SDA068525R1 Çmimi1SDA068525R1 Automatizimi Industrial
1SDA068525R1 Komponentët1SDA068525R1 InventariFurnizuesi 1SDA068525R1
Porosit 1SDA068525R1 Onlinekerkese 1SDA068525R11SDA068525R1 Imazhi
{{një foto1SDA068525R1 PDF1SDA068525R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA068525R1Bli 1SDA068525R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11457
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA068524R1
1SDA068524R1

XT4H 160 Ekip LSI In=160A 3p F F

1SDA068522R1
1SDA068522R1

XT4H 160 Ekip LSI In=63A 3p F F

1SDA068521R1
1SDA068521R1

XT4H 160 Ekip LSI In=40A 3p F F

1SDA068519R1
1SDA068519R1

XT4H 160 Ekip I In=160A 3p F F

1SDA068518R1
1SDA068518R1

XT4H 160 Ekip I In=100A 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top