1SDA068449R1 ABB XT4H 160 MA 160 Im800...1600 3p F F

1SDA068449R1
Numri i pjesës:1SDA068449R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA068449R1
Fleta e të dhënave:1SDA068449R1
Përshkrim:XT4H 160 MA 160 Im=800...1600 3p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA068449R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA068449R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX XT4H 160 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND MAGNETIC RELEASE MA Iu 160 A I3=800...1600 A
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA068449R1 Aksione1SDA068449R1 Çmimi1SDA068449R1 Automatizimi Industrial
1SDA068449R1 Komponentët1SDA068449R1 InventariFurnizuesi 1SDA068449R1
Porosit 1SDA068449R1 Onlinekerkese 1SDA068449R11SDA068449R1 Imazhi
{{një foto1SDA068449R1 PDF1SDA068449R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA068449R1Bli 1SDA068449R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4294
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA068448R1
1SDA068448R1

XT4H 160 MA 125 Im=625...1250 3p F F

1SDA068447R1
1SDA068447R1

XT4H 160 MA 100 Im=500...1000 3p F F

1SDA068446R1
1SDA068446R1

XT4H 160 MA 80 Im=400...800 3p F F

1SDA068445R1
1SDA068445R1

XT4H 160 MA 52 Im=260...520 3p F F

1SDA068444R1
1SDA068444R1

XT4H 160 MA 32 Im=160...320 3p F F

1SDA068443R1
1SDA068443R1

XT4H 160 MA 20 Im=100...200 3p F F

1SDA068442R1
1SDA068442R1

XT4H 160 MA 12,5 Im=62,5...125 3p F F

1SDA068441R1
1SDA068441R1

XT4H 160 MA 10 Im=50...100 3p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top