1SDA068372R1 ABB XT4L 160 TMA 80-800 3p F F

1SDA068372R1
Numri i pjesës:1SDA068372R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA068372R1
Fleta e të dhënave:1SDA068372R1
Përshkrim:XT4L 160 TMA 80-800 3p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA068372R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA068372R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA068372R1 Aksione1SDA068372R1 Çmimi1SDA068372R1 Automatizimi Industrial
1SDA068372R1 Komponentët1SDA068372R1 InventariFurnizuesi 1SDA068372R1
Porosit 1SDA068372R1 Onlinekerkese 1SDA068372R11SDA068372R1 Imazhi
{{një foto1SDA068372R1 PDF1SDA068372R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA068372R1Bli 1SDA068372R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6565
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA068371R1
1SDA068371R1

XT4L 160 TMA 63-630 3p F F

1SDA068370R1
1SDA068370R1

XT4L 160 TMA 50-500 3p F F

1SDA068369R1
1SDA068369R1

XT4L 160 TMA 40-400 3p F F

1SDA068368R1
1SDA068368R1

XT4L 160 TMD 32-320 3p F F

1SDA068366R1
1SDA068366R1

XT4L 160 TMD 20-300 3p F F

1SDA068365R1
1SDA068365R1

XT4L 160 TMD 16-300 3p F F

1SDA068364R1
1SDA068364R1

XT4H 250 TMA 250-2500 4p F F InN=100%

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top