1SDA068282R1 ABB XT3S 250 MA200 Im1200...2400 3p F F

1SDA068282R1
Numri i pjesës:1SDA068282R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA068282R1
Fleta e të dhënave:1SDA068282R1
Përshkrim:XT3S 250 MA200 Im=1200...2400 3p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA068282R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA068282R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX XT3S 250 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND MAGNETIC RELEASE MA Iu 200 A I3=1200...2400 A
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA068282R1 Aksione1SDA068282R1 Çmimi1SDA068282R1 Automatizimi Industrial
1SDA068282R1 Komponentët1SDA068282R1 InventariFurnizuesi 1SDA068282R1
Porosit 1SDA068282R1 Onlinekerkese 1SDA068282R11SDA068282R1 Imazhi
{{një foto1SDA068282R1 PDF1SDA068282R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA068282R1Bli 1SDA068282R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 5054
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA068281R1
1SDA068281R1

XT3S 250 MA160 Im=960...1920 3p F F

1SDA068280R1
1SDA068280R1

XT3S 250 MA125 Im=750...1500 3p F F

1SDA068279R1
1SDA068279R1

XT3S 250 MA 100 Im=600...1200 3p F F

1SDA068277R1
1SDA068277R1

XT3S 250 TMG 200-600 4p F F InN=100%

1SDA068276R1
1SDA068276R1

XT3S 250 TMG 160-480 4p F F InN=100%

1SDA068275R1
1SDA068275R1

XT3S 250 TMG 125-400 4p F F InN=100%

1SDA068274R1
1SDA068274R1

XT3S 250 TMG 100-400 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top