1SDA067542R1 ABB XT2S 160 TMD 2,5-25 3p F F

1SDA067542R1
Numri i pjesës:1SDA067542R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA067542R1
Fleta e të dhënave:1SDA067542R1
Përshkrim:XT2S 160 TMD 2,5-25 3p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA067542R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA067542R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX XT2S 160 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND THERMOMAGNETIC RELEASE TMD R 2,5-25 A
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA067542R1 Aksione1SDA067542R1 Çmimi1SDA067542R1 Automatizimi Industrial
1SDA067542R1 Komponentët1SDA067542R1 InventariFurnizuesi 1SDA067542R1
Porosit 1SDA067542R1 Onlinekerkese 1SDA067542R11SDA067542R1 Imazhi
{{një foto1SDA067542R1 PDF1SDA067542R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA067542R1Bli 1SDA067542R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11898
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA067541R1
1SDA067541R1

XT2S 160 TMD 2-20 3p F F

1SDA067540R1
1SDA067540R1

XT2S 160 TMD 1,6-16 3p F F

1SDA067537R1
1SDA067537R1

Ekip LSIG In=250A XT4 4p

1SDA067536R1
1SDA067536R1

Ekip LSIG In=160A XT4 4p

1SDA067535R1
1SDA067535R1

Ekip LSIG In=100A XT4 4p

1SDA067534R1
1SDA067534R1

Ekip LSIG In=63A XT4 4p

1SDA067533R1
1SDA067533R1

Ekip LSIG In=40A XT4 4p

1SDA067532R1
1SDA067532R1

Ekip LSI In=250A XT4 4p

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top