1SDA067495R1 ABB MA 125 Im625...1250 XT4 3p

1SDA067495R1
Numri i pjesës:1SDA067495R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA067495R1
Fleta e të dhënave:1SDA067495R1
Përshkrim:MA 125 Im=625...1250 XT4 3p
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA067495R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA067495R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

MAGNETIC RELEASE THREE-POLE IN AC-DC MA Iu 125 I3=625...1250 A XT4
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA067495R1 Aksione1SDA067495R1 Çmimi1SDA067495R1 Automatizimi Industrial
1SDA067495R1 Komponentët1SDA067495R1 InventariFurnizuesi 1SDA067495R1
Porosit 1SDA067495R1 Onlinekerkese 1SDA067495R11SDA067495R1 Imazhi
{{një foto1SDA067495R1 PDF1SDA067495R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA067495R1Bli 1SDA067495R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4263
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA067494R1
1SDA067494R1

MA 100 Im=600...1000 XT4 3p

1SDA067493R1
1SDA067493R1

MA 80 Im=400...800 XT4 3p

1SDA067485R1
1SDA067485R1

TMA 250-2500 XT4 4p InN=100%

1SDA067484R1
1SDA067484R1

TMA 225-2250 XT4 4p InN=100%

1SDA067483R1
1SDA067483R1

TMA 200-2000 XT4 4p InN=100%

1SDA067482R1
1SDA067482R1

TMA 160-1600 XT4 4p InN=100%

1SDA067481R1
1SDA067481R1

TMA 125-1250 XT4 4p InN=100%

1SDA067480R1
1SDA067480R1

TMA 250-2500 XT4 4p InN=50%

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top