1SDA067335R1 ABB Ekip I In25A XT2 4p

1SDA067335R1
Numri i pjesës:1SDA067335R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA067335R1
Fleta e të dhënave:1SDA067335R1
Përshkrim:Ekip I In=25A XT2 4p
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA067335R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv

ABB 1SDA067335R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA067335R1 Aksione1SDA067335R1 Çmimi1SDA067335R1 Automatizimi Industrial
1SDA067335R1 Komponentët1SDA067335R1 InventariFurnizuesi 1SDA067335R1
Porosit 1SDA067335R1 Onlinekerkese 1SDA067335R11SDA067335R1 Imazhi
{{një foto1SDA067335R1 PDF1SDA067335R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA067335R1Bli 1SDA067335R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4598
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA067333R1
1SDA067333R1

Ekip LS/I In=160A XT2 4p InN=100%

1SDA067331R1
1SDA067331R1

Ekip LS/I In=100A XT2 4p

1SDA067330R1
1SDA067330R1

Ekip LS/I In=63A XT2 4p

1SDA067329R1
1SDA067329R1

Ekip LS/I In=25A XT2 4p

1SDA067327R1
1SDA067327R1

Ekip M-I In=100A XT2 3p

1SDA067326R1
1SDA067326R1

Ekip M-I In=52A XT2 3p

1SDA067325R1
1SDA067325R1

Ekip M-I In=32A XT2 3p

1SDA067324R1
1SDA067324R1

Ekip M-I In=20A XT2 3p

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top