1SDA066985R1 ABB KIT x CONNECTION Ext Ne XT2-XT4 W

1SDA066985R1
Numri i pjesës:1SDA066985R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA066985R1
Fleta e të dhënave:1SDA066985R1
Përshkrim:KIT x CONNECTION Ext Ne XT2-XT4 W
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA066985R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA066985R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

KIT CONNECTORS FOR EXTERNAL NEUTRAL FOR EKIP LSI - EKIP LSIG FOR WITHDRAWABLE C.BREAKER XT2-XT4
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA066985R1 Aksione1SDA066985R1 Çmimi1SDA066985R1 Automatizimi Industrial
1SDA066985R1 Komponentët1SDA066985R1 InventariFurnizuesi 1SDA066985R1
Porosit 1SDA066985R1 Onlinekerkese 1SDA066985R11SDA066985R1 Imazhi
{{një foto1SDA066985R1 PDF1SDA066985R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA066985R1Bli 1SDA066985R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6944
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA066984R1
1SDA066984R1

KIT x CONNECTION Ext Ne XT2-XT4 F/P

1SDA066983R1
1SDA066983R1

KIT x CONNECTION PTC XT2-XT4 W

1SDA066982R1
1SDA066982R1

KIT x CONNECTION PTC XT2-XT4 F/P

1SDA066981R1
1SDA066981R1

KIT x CONNECTION Vaux 24Vdc XT2-XT4 W

1SDA066980R1
1SDA066980R1

KIT x CONNECTION Vaux 24Vdc XT2-XT4 F/P

1SDA066979R1
1SDA066979R1

TA NEUTRO EXT 250A XT4

1SDA066978R1
1SDA066978R1

TA NEUTRO EXT 160A XT4

1SDA066977R1
1SDA066977R1

TA NEUTRO EXT 100A XT4

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top