1SDA066437R1 ABB AUX-C 3Q+2SY 250Vac/dc XT2-XT4 W

1SDA066437R1
Numri i pjesës:1SDA066437R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA066437R1
Fleta e të dhënave:1SDA066437R1
Përshkrim:AUX-C 3Q+2SY 250Vac/dc XT2-XT4 W
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA066437R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA066437R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

3 CHANGEOVER CONTACT OPEN-CLOSED + 2 CHANGEOVER FOR TRIPPED INDICATION V <(><<)> 250V AC-DC WIRED FOR WITHDRAWABLE CIRCUIT-BREAKER XT2-XT4
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA066437R1 Aksione1SDA066437R1 Çmimi1SDA066437R1 Automatizimi Industrial
1SDA066437R1 Komponentët1SDA066437R1 InventariFurnizuesi 1SDA066437R1
Porosit 1SDA066437R1 Onlinekerkese 1SDA066437R11SDA066437R1 Imazhi
{{një foto1SDA066437R1 PDF1SDA066437R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA066437R1Bli 1SDA066437R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11940
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA066436R1
1SDA066436R1

AUX-C 3Q+2SY 250Vac/dc XT2-XT4 F/P

1SDA066435R1
1SDA066435R1

AUX-C 3Q+1SY 250Vac/dc XT2-XT4 W

1SDA066434R1
1SDA066434R1

AUX-C 3Q+1SY 250Vac/dc XT2..XT4 F/P

1SDA066433R1
1SDA066433R1

AUX-C 2Q+1SY 250Vac/dc XT1..XT4 F/P

1SDA066432R1
1SDA066432R1

AUX-C 1Q+1SY 250Vac/dc XT2-XT4 W

1SDA066431R1
1SDA066431R1

AUX-C 1Q+1SY 250Vac/dc XT1..XT4 F/P

1SDA066430R1
1SDA066430R1

AUX-SA-C 1S51 250Vac/dc XT2-XT4 W

1SDA066429R1
1SDA066429R1

AUX-SA-C 1S51 250Vac/dc XT2-XT4 F/P

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top