1SDA066262R1 ABB KIT EF FP XT2 3pcs

1SDA066262R1
Numri i pjesës:1SDA066262R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA066262R1
Fleta e të dhënave:1SDA066262R1
Përshkrim:KIT EF FP XT2 3pcs
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA066262R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA066262R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

EXTENDED FRONT TERMINALS 3pcs FOR FIXED PART XT2
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA066262R1 Aksione1SDA066262R1 Çmimi1SDA066262R1 Automatizimi Industrial
1SDA066262R1 Komponentët1SDA066262R1 InventariFurnizuesi 1SDA066262R1
Porosit 1SDA066262R1 Onlinekerkese 1SDA066262R11SDA066262R1 Imazhi
{{një foto1SDA066262R1 PDF1SDA066262R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA066262R1Bli 1SDA066262R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 9518
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA066261R1
1SDA066261R1

KIT EF FP XT1 4pcs

1SDA066260R1
1SDA066260R1

KIT EF FP XT1 3pcs

1SDA066132R1
1SDA066132R1

KIT TERMINALI VR PF T5 630 4pcs

1SDA066131R1
1SDA066131R1

KIT TERMINALI VR PF T5 630 3pcs

1SDA066130R1
1SDA066130R1

KIT TERMINALI HR PF T5 630 4pcs

1SDA066129R1
1SDA066129R1

KIT TERMINALI HR PF T5 630 3pcs

1SDA066128R1
1SDA066128R1

KIT TERMINALI EF PF T5 630 4pcs

1SDA066127R1
1SDA066127R1

KIT TERMINALI EF PF T5 630 3pcs

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top