1SDA063080R1 ABB T7L 1600 PR332/P LSIRc In1600A 3p F F M

1SDA063080R1
Numri i pjesës:1SDA063080R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA063080R1
Fleta e të dhënave:1SDA063080R1
Përshkrim:T7L 1600 PR332/P LSIRc In=1600A 3p F F M
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA063080R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA063080R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX T7L 1600 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND STORED ENERGY OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR332/P-LSIRc R 1600
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA063080R1 Aksione1SDA063080R1 Çmimi1SDA063080R1 Automatizimi Industrial
1SDA063080R1 Komponentët1SDA063080R1 InventariFurnizuesi 1SDA063080R1
Porosit 1SDA063080R1 Onlinekerkese 1SDA063080R11SDA063080R1 Imazhi
{{një foto1SDA063080R1 PDF1SDA063080R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA063080R1Bli 1SDA063080R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6141
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA063079R1
1SDA063079R1

T7L 1600 PR332/P LSIG In=1600A 3p F F M

1SDA063078R1
1SDA063078R1

T7L 1600 PR332/P LSI In=1600A 3p F F M

1SDA063077R1
1SDA063077R1

T7L 1600 PR332/P LI In=1600A 3p F F M

1SDA063076R1
1SDA063076R1

T7L 1600 PR331/P LSIG In=1600A 3p F F M

1SDA063075R1
1SDA063075R1

T7L 1600 PR232/P LSI In=1600A 3p F F M

1SDA063074R1
1SDA063074R1

T7L 1600 PR231/P LS/I In=1600A 3p F F M

1SDA063073R1
1SDA063073R1

T7L 1600 PR231/P I In=1600A 3p F F M

1SDA063072R1
1SDA063072R1

T7L 1600 PR332/P LSIRc In=1600A 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top