1SDA062802R1 ABB T7L 1000 PR231/P LS/I In1000A 3p F F

1SDA062802R1
Numri i pjesës:1SDA062802R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA062802R1
Fleta e të dhënave:1SDA062802R1
Përshkrim:T7L 1000 PR231/P LS/I In=1000A 3p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA062802R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA062802R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX T7L 1000 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND LEVER OPERATING MECHANISM AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR231/P-LS/I R 1000
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA062802R1 Aksione1SDA062802R1 Çmimi1SDA062802R1 Automatizimi Industrial
1SDA062802R1 Komponentët1SDA062802R1 InventariFurnizuesi 1SDA062802R1
Porosit 1SDA062802R1 Onlinekerkese 1SDA062802R11SDA062802R1 Imazhi
{{një foto1SDA062802R1 PDF1SDA062802R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA062802R1Bli 1SDA062802R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 6066
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA062801R1
1SDA062801R1

T7L 1000 PR231/P I In=1000A 3p F F

1SDA062799R1
1SDA062799R1

T7H 1000 PR332/P LSIG In=1000A 4p F F M

1SDA062798R1
1SDA062798R1

T7H 1000 PR332/P LSI In=1000A 4p F F M

1SDA062797R1
1SDA062797R1

T7H 1000 PR332/P LI In=1000A 4p F F M

1SDA062796R1
1SDA062796R1

T7H 1000 PR331/P LSIG In=1000A 4p F F M

1SDA062795R1
1SDA062795R1

T7H 1000 PR232/P LSI In=1000A 4p F F M

1SDA062794R1
1SDA062794R1

T7H 1000 PR231/P LS/I In=1000A 4p F F M

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top