1SDA062046R1 ABB T7-X1 W FP 3p HR-EF

1SDA062046R1
Numri i pjesës:1SDA062046R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA062046R1
Fleta e të dhënave:1SDA062046R1
Përshkrim:T7-X1 W FP 3p HR-EF
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA062046R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA062046R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

FIXED PART WITHDRAWABLE FOR C.BREAKER TMAX-EMAX THREE-POLE WITH UPPER REAR HORIZONTAL TERMINALS AND LOWER EXTENDED FRONT TERMINALS T7-X1
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA062046R1 Aksione1SDA062046R1 Çmimi1SDA062046R1 Automatizimi Industrial
1SDA062046R1 Komponentët1SDA062046R1 InventariFurnizuesi 1SDA062046R1
Porosit 1SDA062046R1 Onlinekerkese 1SDA062046R11SDA062046R1 Imazhi
{{një foto1SDA062046R1 PDF1SDA062046R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA062046R1Bli 1SDA062046R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 11834
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA062045R1
1SDA062045R1

T7-X1 W FP 3p EF-EF

1SDA062044R1
1SDA062044R1

T7-X1 W FP 3p HR-HR

1SDA062043R1
1SDA062043R1

T7D 1600 4p F F M

1SDA062042R1
1SDA062042R1

T7D 1600 3p F F M

1SDA062041R1
1SDA062041R1

T7D 1600 4p F F

1SDA062040R1
1SDA062040R1

T7D 1600 3p F F

1SDA062039R1
1SDA062039R1

T7D 1250 4p F F M

1SDA062038R1
1SDA062038R1

T7D 1250 3p F F M

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top