1SDA061673R1 ABB T6S 800 UL/CSA PR222DS/P-LSI 600 3p F F

1SDA061673R1
Numri i pjesës:1SDA061673R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA061673R1
Fleta e të dhënave:1SDA061673R1
Përshkrim:T6S 800 UL/CSA PR222DS/P-LSI 600 3p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA061673R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA061673R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX T6S 800 UL/CSA FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR222DS/P-LSI R 600
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA061673R1 Aksione1SDA061673R1 Çmimi1SDA061673R1 Automatizimi Industrial
1SDA061673R1 Komponentët1SDA061673R1 InventariFurnizuesi 1SDA061673R1
Porosit 1SDA061673R1 Onlinekerkese 1SDA061673R11SDA061673R1 Imazhi
{{një foto1SDA061673R1 PDF1SDA061673R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA061673R1Bli 1SDA061673R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 8932
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA061672R1
1SDA061672R1

T6S 800 UL/CSA PR221DS-LS/I 600 3p F F

1SDA061671R1
1SDA061671R1

T6N 800 UL/CSA PR222DS/P-LSIG 600 4p F F

1SDA061670R1
1SDA061670R1

T6N 800 UL/CSA PR222DS/P-LSI 600 4p F F

1SDA061669R1
1SDA061669R1

T6N 800 UL/CSA PR221DS-LS/I 600 4p F F

1SDA061668R1
1SDA061668R1

T6N 800 UL/CSA PR222DS/P-LSIG 600 3p F F

1SDA061667R1
1SDA061667R1

T6N 800 UL/CSA PR222DS/P-LSI 600 3p F F

1SDA061665R1
1SDA061665R1

T6N800 UL TMA 800-4000..8000 4p FF N100%

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top