1SDA060302R1 ABB T6L 800 PR222DS/P-LSIG In800 3p F F

1SDA060302R1
Numri i pjesës:1SDA060302R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA060302R1
Fleta e të dhënave:1SDA060302R1
Përshkrim:T6L 800 PR222DS/P-LSIG In=800 3p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA060302R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA060302R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX T6L 800 FIXED THREE-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR222DS/P-LSIG R 800
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA060302R1 Aksione1SDA060302R1 Çmimi1SDA060302R1 Automatizimi Industrial
1SDA060302R1 Komponentët1SDA060302R1 InventariFurnizuesi 1SDA060302R1
Porosit 1SDA060302R1 Onlinekerkese 1SDA060302R11SDA060302R1 Imazhi
{{një foto1SDA060302R1 PDF1SDA060302R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA060302R1Bli 1SDA060302R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 4660
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA060301R1
1SDA060301R1

T6L 800 PR222DS/P-LSI In=800 3p F F

1SDA060300R1
1SDA060300R1

T6L 800 PR221DS-I In=800 3p F F

1SDA060299R1
1SDA060299R1

T6L 800 PR221DS-LS/I In=800 3p F F

1SDA060298R1
1SDA060298R1

T6H 800 PR223DS In=800 4p F F

1SDA060297R1
1SDA060297R1

T6H 800 PR222DS/P-LSIG In=800 4p F F

1SDA060296R1
1SDA060296R1

T6H 800 PR222DS/P-LSI In=800 4p F F

1SDA060295R1
1SDA060295R1

T6H 800 PR221DS-I In=800 4p F F

1SDA060294R1
1SDA060294R1

T6H 800 PR221DS-LS/I In=800 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top