1SDA059510R1 ABB T4H 250 PR223DS In250A 4p F F

1SDA059510R1
Numri i pjesës:1SDA059510R1
Markë:ABB
PLCDigi NO:PLC-1SDA059510R1
Fleta e të dhënave:1SDA059510R1
Përshkrim:T4H 250 PR223DS In=250A 4p F F
Transporti:Në mbarë botën nga DHL dhe UPS
Garancia:12 muaj
Lloji i kthimit:Standard

Specifikimet

Numri i pjesës 1SDA059510R1
Markë ABB
Cikli i jetes Aktiv
metoda e montimit Surface mounting
frekuenca e hyrjes 240 Pixel
forma e valës në bateri 240 Pixel
frekuenca në funksionimin e baterisë 240 Pixel
koha tipike e rimbushjes 240 Pixel
ngjyrë 240 Pixel

ABB 1SDA059510R1 specifikimet teknike, atributet, parametrat.

përmbajtja

C.BREAKER TMAX T4H 250 FIXED FOUR-POLE WITH FRONT TERMINALS AND SOLID-STATE RELEASE IN AC PR223DS R 250
 1. Blerje

  Për të përmirësuar përvojën dhe komoditetin tuaj të blerjeve, mund të regjistroheni përpara se të bëni një blerje.

 2. Mënyrat e pagesës

  Për lehtësinë tuaj, ne pranojmë mënyra të shumta pagese në USD, duke përfshirë PayPal, Kartën e Kreditit dhe transfertën bankare.

 3. Kërkesë për Kuotim

  Rekomandohet të kërkoni kuota për të marrë çmimet dhe inventarët më të fundit rreth pjesës.
  Shitjet tona do t'i përgjigjen kërkesës tuaj me email brenda 24 orëve.

 4. Lajmerim i RENDESISHEM

  1. Do të merrni një email informacioni për porosinë në kutinë tuaj hyrëse. (Ju lutemi mos harroni të kontrolloni dosjen e postës elektronike nëse nuk keni dëgjuar nga ne).
  2. Meqenëse inventarët dhe çmimet mund të luhaten në një farë mase, menaxheri i shitjeve do të rikonfirmojë porosinë dhe do t'ju njoftojë nëse ka ndonjë përditësim.

 1. Kostoja e transportit

  Transporti fillon me 40 dollarë, por disa vende do të kalojnë 40 dollarë. Për shembull (Afrika e Jugut, Brazili, India, Pakistani, Izraeli, etj.)
  Transporti bazë (për paketën ≤0,5 kg ose vëllimin përkatës) varet nga zona kohore dhe vendi.

 2. Metoda e transportit

  Aktualisht, produktet tona dërgohen përmes DHL, FedEx, SF dhe UPS.

 3. Koha e dërgimit

  Pasi mallrat të dërgohen, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga metodat e transportit që keni zgjedhur:

  FedEx International, 5-7 ditë pune.
  Më poshtë janë disa nga vendet e zakonshme të kohës logjistike.

  Rajon Vendi Koha logjistike (ditë)
  Amerikën Shtetet e Bashkuara 5
  Brazili 7
  Evropë Gjermania 5
  Mbretëria e Bashkuar 4
  Italia 5
  Oqeani Australia 6
  Zelanda e Re 7
  Azia Indi 6
  Japonia 7
  Lindja e Mesme Izraeli 6

Fjalë kyçe të lidhura

1SDA059510R1 Aksione1SDA059510R1 Çmimi1SDA059510R1 Automatizimi Industrial
1SDA059510R1 Komponentët1SDA059510R1 InventariFurnizuesi 1SDA059510R1
Porosit 1SDA059510R1 Onlinekerkese 1SDA059510R11SDA059510R1 Imazhi
{{një foto1SDA059510R1 PDF1SDA059510R1 Fleta e të dhënave
Shkarkoni fletën e të dhënave 1SDA059510R1Bli 1SDA059510R1Prodhuesi ABB
Në dispozicionStoku i brendshëm • 7714
Keni nevojë për një kuotim me email ose informacion shtesë?
Na kontaktoni

Produkte të veçanta

1SDA059509R1
1SDA059509R1

T4H 250 PR223DS In=250A 3p F F

1SDA059508R1
1SDA059508R1

T4H 250 PR223DS In=160A 4p F F

1SDA059507R1
1SDA059507R1

T4H 250 PR223DS In=160A 3p F F

1SDA059504R1
1SDA059504R1

T4S 320 PR223DS In=320A 4p F F

1SDA059503R1
1SDA059503R1

T4S 320 PR223DS In=320A 3p F F

1SDA059502R1
1SDA059502R1

T4S 250 PR223DS In=250A 4p F F

1SDA059501R1
1SDA059501R1

T4S 250 PR223DS In=250A 3p F F

1SDA059500R1
1SDA059500R1

T4S 250 PR223DS In=160A 4p F F

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top